Gümüşpala Çilingir

Gümüşpala Çilingir

Gümüşpala Çilingir Servisi Sizlere 24 Saat Hizmet Vermektedir.Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek Adına İstanbul Avrupa Yakasın’da 26 Çalışanımızla ve 13 Şube ile Sizlere Kaliteli Hizmet Vermekteyiz. Gümüşpala Çilingir  Ustaları İle Gece Çilingir Hizmeti Vermekteyiz.Nöbetçi Çilingir Ustalarımız Sizlere Daha Kaliteli Hizmet Vermek Adına Hazır Bekleyen Ustalarımız Sizlere Gece Kapıda Kalmayın Diye Beklemektedir. Servisimizin diğer çilingirler’den bir farkımızda bayramlarda,özel günlerde,pazar günleri’de servis vermesidir. Gümüşpala Çilingir 365 gün 24 saat hizmet sunmaktadır.

Gümüşpala Çilingir Çelik kapı açma,oto çilingir,kasa çilingir servislerimiz 24 saat hizmetinizdeyiz. Gümüşpala Çilingir uzman kadromuzla kapılarınıza zarar vermeden profesyonel bir şekilde açmaktadır. Sizler kapıda kaldığınızda yapmanız gereken bizi arayıp çilingir ustalarımızı beklemeniz yeterli olacaktır. Son zamanlarda çelik kapıların kilidini kırıp açan hırsızlara karşı özel olarak yapılmış olan kilitleri tavsiye ediyoruz. Bu kilitler Victory, Mul-t-lock integrator,Point,Pietra gibi tuzaklı kilitleri tavsiye ediyoruz.Kırılsa’da açılmayan tuzaklı kilitler hırsızların işini iki kat daha zorlaştırıyor.  

Korsan Çilingirlere Dikkat ?

Çilingirlik sizin için çok önemli bir iş gibi gözükmese’de aslında en önemli ve dikkat edilmesi gereken bir meslek olduğunu hatırlatmak isteriz. Çünkü günümüzde anahtarcılık ve çilingirlik mesleğini hemen herkes yapmaya başladı ve bundan dolayıda hırsızlık olayları dahada arttı. Sizlerin Korsan çilingirleri çağırmayıp yetkili çilingirler ile iş yapmanızı öneriyoruz. Duyduğumuz bir değişik olayda güvenlikli sitelerde oturan kişilerin kapısını kilitlemediği ve bu aynı zamanda güvenlikli siteye yeni taşındığı zamanda kilidi değiştirmediğini duyuyoruz. Son zamanlarda güvenlikli sitelerden daire tutan hırsızlar olduğunu biliyor muydunuz ?? Kötü niyetli kişiler siteden bir daire tutuyormuş ve daha sonrasında evinizin kapısını kilitlemediğiniz için evinize girip hırsızlık yapıyorlarmış.Bunun için eviniz güvenlikli sitede yada apartmanda olması hiç fark etmez Kapınıza yüksek güvenlikli bir kilit taktırmanızı Öneriyoruz.

Gümüşpala Çilingir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir